MS walk Slavonski Brod
Autor: Slavica Kovačević, 1. 10. 2019.

MS Walk Slavonski Brod- Nacionalni dan Multiple skleroze

Povodom Nacionalnog dana multiple skleroze, koji se obilježava 26. rujna, u Slavonskom Brodu je na gradskom korzu u 16,30 sati započelo okupljanje, potom je uslijedio hod za MS pod geslom "Hodajte s nama, hodajte za one koji ne mogu!" Nakon hoda, u 18 sati, je uslijedio zabavni dio programa. Događaj se organizira s ciljem podizanja svijesti javnosti o problemima s kojima se susreću oboljeli.

U MS Talku sudjelovali su neurolog doc. dr. Mario Habek sa KBC Zagreb, dr. Marija Ratković, spec. neurol, Mirjam Jukić, predsjednica MS Tim Hrvatska te Željko Pudić, Društvo multiple skleroze BPŽ !

Nakon MS Talka, uslijedilo je  druženje stand up komedijom Studija Smijeha iz Zagreba.

U hodu za MS su sudjelovali:

- učenici 4.a u pratnji stručnih nastavnica: Ivane Opačak, bacc.med.techn, Maje Crnolatac, bacc.med.techn., Dijane Tomašević mag.med.techn. i Martine Jerković, mag.med.techn.

- učenici 4.c razreda u pratnji stručnih nastavnica: Darie Klemenc, bacc physioth. (grupa B) i Irene Jurić, bacc physioth. (grupa C).

Ivana Opačak, bacc.med.techn.