Noć knjige
Autor: Slavica Kovačević, 23. 4. 2020.

Svjetski dan knjige i autorskih prava

Dragi učenici,

obilježimo Svjetski dan knjige i autorskih prava uz e-knjigu iz Gradske knjižnice Slavonski Brod.

Preuzmite aplikaciju i čitajte e-knjigu!

Novi članovi Knjižnice imaju mogućnost BESPLATNOG UPISA na rok od 3 mjeseca.
Svi postojeći članovi imaju BESPLATNO PRODUŽENJE ČLANSTVA na rok od 3 mjeseca.

Upute za nove i postojeće članove Knjižnice:

1. Besplatno preuzmite aplikaciju ZaKi Book u online trgovinama, na svoj mobitel, tablet, laptop, računalo.
2. Javite se djelatnicima Knjižnice na
gradska.pin@gmail.com koji će Vam u povratnom mailu poslati Pristupnicu. Nakon uredno popunjene Pristupnice, na svoj mail dobit ćete PIN i broj članske iskaznice.
Postojeći članovi Knjižnice ne popunjavaju Pristupnicu, nego putem maila, u svom obraćanju djelatnicima traže samo PIN i broj članske iskaznice.
3. Odlično! Čim stigne PIN i broj članske iskaznice, sve je spremno za Vašu prvu online posudbu e-knjiga.
4. U aplikaciji ZaKi Book, ukucajte svoj PIN, broj članske iskaznice, kliknite na TRAŽILICA, otvara se naša baza e-knjiga. Odaberite željeni naslov te opciju POSUDBA.
5. Sve što je tada potrebno: uživajte u online čitanju u udobnosti svoga doma.

Uvjeti posudbe:
Mogu se posuditi najviše 2 naslova e-knjiga odjednom, odnosno 5 naslova unutar jednog mjeseca na 4 uređaja. Rok posudbe je 30 dana.

Za bilo kakvu potrebnu pomoć obratite se mailom na gore navedenu adresu ili porukom u inbox.

Vjerujemo da ćete u nizu zanimljivih naslova beletristike, publicistike ili dječje književnosti naći one koje godinama želite pročitati, a koje niste stigli ili imali priliku. Tu smo da Vam ostanak doma učinimo lakšim!

Vaša Gradska knjižnica Slavonski Brod