Zahvale i nagrade volonterima u sklopu projekta "Promjena počinje u školskim klupama"
Autor: Aleksandar Končar, 30. 11. 2020.

Volontiranje je dobrovoljan angažman iz humanih razloga koji nema financijsku korist za onoga koji ga čini. Međutim, pothvat koji su članovi Volonterskog kluba Hipokrat napravili s volonterskom akcijom za školsku kolegicu uistinu zaslužuje i određenu zahvalu i priznanje.

Iz tog razloga su u petak 27. studenog svim sudionicima projekta "Promjena počinje u školskim klupama", u sklopu kojega je osmišljena i provedena prethodno spomenuta akcija u suradnji s Interact klubom Slavonski Brod, dodijeljeni mali znaci pažnje za njihova velika djela koja čine. Simbolične nagrade su dodijelili Aleksandar Končar (voditelj projekta) i Ana Perić (voditeljica Volonterskog kluba Hipokrat). Vjerujemo kako će bežične slušalice, bežični miš i USB-ovi pomoći tijekom nastave na daljinu (ako do nje dođe), ali i da će ih znati iskoristiti i u svoje slobodno vrijeme.
Navedeni projekt završava s današnjim danom, no akcija prikupljanja novčanih sredstava se nastavlja i dalje. Zahvaljujemo svima koji su se uključili, ali i onima koji će to tek i učiniti.